הוגה הדעות הימני: העולם קורס באשמת ההורמונים

משברים כלכליים, מלחמות ותיאוריות על התחממות גלובלית — וגם הומוסקסואליות, טבעונות ופמיניזם — נובעים בכלל ממחסור בטסטוסטרון. כך, בכל אופן, מאמינים בתנועה הליברטריאנית

בחודש הבא תתקיים במרכז “אוסטרו־סומליה” בדרום תל אביב הופעה של אחד ההוגים הימנים המעניינים הפעילים היום. רועי ברזילי, סוחר בבורסה וחבר בתנועה הליברטריאנית, ידבר על ספרו ״תזת הטסטוסטרון״, שיצא לאחרונה באנגלית ולא זכה להתייחסות, וכן על דף פייסבוק שהוא מנהל — ״התנועה להצלת תרבות המערב על ידי הזרקת טסטוסטרון לפגאנים״.

רועי ברזילי. שיא הטסטוסטרון היה בזמן משה רבנו

לפי התיאוריה של ברזילי, התרבות העולמית מושפעת כמעט אך ורק על ידי מצב הורמונים מחזורי; בשל טסטוסטרון נמוך עולות כיום מגמות של הומוסקסואליות, פמיניזם, טבעונות וסוציאליזם. כמו כן, לפי התזה, תיאוריות מסוג ההתחממות הגלובלית ותיאוריית הקוונטים קשורות למדענים דלי־הורמונים. את התזה גילה כשקישר בין תיאוריות עדר בורסאיות לתיאוריות עדר פוליטיות. ״אני מאמין שההיסטוריה של תרבות המערב נעה בגלים, כמו בבורסה, שבה יש מחזור עסקים עולה ויורד. הכל קשור להורמונים. עברתי על ההיסטוריה כולה והצגתי 4,000 שנה של מחזוריות. שיא הטסטוסטרון היה בזמן משה רבנו, כשפעלו לפי פרו ורבו ומלאו את הארץ״.

אבל אז לעמלק היה יותר טסטוסטרון כשניסה לאנוס את בני ישראל במדבר?

״אני לא רואה בטסטוסטרון תרבות אגרסיבית. להפך, הירידה בהורמון גורמת לאגרסיות. שלמה המלך, עם אלף הנשים, קשור לירידה בטסטוסטרון, שהובילה להקמת מקדש פגאני״.

והומוסקסואליות?

״יש קריסה מתועדת של 60% בזרע מאז 1940. כעוברים, עד גיל חודש וחצי כולנו נקבות. אם האם סובלת מלחץ נפשי, היא גונבת את הטסטוסטרון של העובר והילד יוצא גיי או טראנס, זכר בלי מוח זכרי, אחרת למה הוא נמשך לגברים? יש לו מוח של אשה. גם העלייה בטבעונות קשורה לזה. המוח של הטסטוסטרון הגבוה רוצה לשלוט בטבע, ואילו הצמחונות קשורה לרצון למות, להיות חלק מהטבע. רואים את זה גם בהינדואיזם. הטבעונות רואה באנושות משהו רע, שפולט פחמן דו־חמצני וצריך להיכחד. בניגוד לניוטון ולתקופת הנאורות, שבה ביקשו לשלוט בטבע. בפמיניזם מאמינים במלחמת מינים והטבעונים מאמינים שיש מלחמה בין האדם לטבע. אני נגד מלחמה. הפמיניסטיות לא רוצות משפחה קלאסית ורואות ביחסי מין מלחמה. הכל הורמונים״.

את החשש מהתחממות גלובלית רואה ברזילי כחלק מבעיה הורמונלית שמשבשת את מוח המדענים. לדבריו, יש דווקא התקררות גלובלית. למעשה, הקרינה הנמוכה של השמש מביאה לקריסת הטסטוסטרון. ״העולם הולך להתקררות. לא במקרה הפאניקה של ההתחממות הגלובלית התרחשה במקביל לנפילה העולמית בבורסה. כשההורמונים גבוהים, יש רצון להימור, שגורם לעליות בבורסה״.

באופן מפתיע, האויב הגדול של ברזילי הוא הפילוסוף היווני אפלטון, המכונה על ידו ״אבי הקומוניזם״ ומשלב, לדעתו, הומוסקסואליות ופגניזם. ״אפלטון חושב שהאינדיבידואל לא קיים, כמו בקיבוץ”, מסביר ברזילי. “הוא סוגד לממשלה. אנחנו חיים תחת דיקטטורה של הורמונים״. אני שואל אם הוא עצמו נגד הומואים, וברזילי מסביר: ״אני לא מאשים אותם. זה ההורמונים״. בקבוצת פייסבוק המבדרת שהוא מנהל ושהתמכרתי לה לאחרונה ברזילי פחות דיפלומטי. הוא מקשר בין זהבה גלאון לדאעש ומעלה סטטוסים כמו ״מדוע הפמי־פגאניות רוצות ג׳יהאד אנאלי?״

התחזית של ברזילי לגבי האנושות — שחורה. ״העולם בדפרסיה, יש עלייה ניכרת בגלולות נגד דיכאון ובהשמנה, לצד עלייה בפשיזם ובקומוניזם ובדאעש. גם הצלחת הספר “50 גוונים של אפור” ועליית הסאדו־מזוכיזם הן סימן. זה קרה גם בוויימאר לפני מלחמת העולם השנייה. יש ירידה בטסטוסטרון גם בארצות האיסלאם, למשל, באיראן ירדו משבעה ילדים לאחד וחצי וזה מוביל לאגרסיביות״.

הולכים למלחמת עולם שלישית?

״בטח שלישית. איראן בונה ארסנל נשק גרעיני, יוון קומוניסטים. הגל הזה יסתיים במלחמת עולם״.

הספר שפירסם ברזילי באביב בהוצאה עצמית דרך אמזון נמכר, לדבריו, במאה עותקים. ״הספר לא הצליח, כי הוא מהפכני, כמו דרווין. יעברו עשרות שנים עד שיבינו”. ברזילי סבור שסיבה נוספת לכך שהספר לא זכה להתייחסות היא הורמונלית. ״הספר יוצא נגד הסטטוס־קוו שנשלט על ידי שמאל, סוציאליסטים ופמיניסטים. הטסטוסטרון שולט באידיאולוגיה שלהם והם רוצים למות בתור תרבות. האליטה הקומוניסטית לא תפרסם ספר שטוען שזו תרבות מוות, היא תעדיף מחקרים שמראים שגברים הם השטן. אפילו יאיר לפיד רוצה להיות יותר נשי״.